Pregled utakmica za vikend

U nastavku vam donosimo pregled službenih utakmica u kojima nastupaju klubovi iz Košarkaškog saveza Osječko-baranjske županije.

Vrijednosnicama u Sinju igra pobjeda da ostane u konkurenciji za Ligu za prvaka, Borovo bi sutra moglo postati prvak A-2, a rezultatski zanimljiv ogled je i u kadetskoj ligi između Borova i Belišća, ekipa koji se bore za Final four.

, 20. kolo

12.03.2016. 19:30KK Alkar - KK Vrijednosnice Osijek

Druga muška liga Istok, 21. kolo

12.03.2016. 16:00HKK Vukovar - KK Đakovo (OŠ Dragutin Tadijanović Vukovar)
12.03.2016. 19:00KK Belišće - KK Županja (ŠD Belišće)
12.03.2016. 19:00KK Borovo - KK Vinkovci (ŠD Borovo)
12.03.2016. 20:00KK Požega - KK Osječki sokol (SD Tomislav Pirc Požega)
13.03.2016. 15:30Vrijednosnice OS Darda - KK Rekord Tim (ŠD Darda)

A-2 ženska liga Skupina A, 18. kolo

09.03.2016. 20:00ŽKK Plamen Požega - ŽKK Brod (SD Tomislav Pirc Požega)
12.03.2016. 16:00ŽKK Vindi - KK Mursa (SD Graberje)
12.03.2016. 19:30KK Jabuka Zaprešić - ŽKK Koprivnica (ŠRC Zaprešić)
15.03.2016. 20:00ŽKK Podravac - ŽKK Folka Borovje (Školsko sportska dvorana Virje)

, 17. kolo

12.03.2016. 17:00KK Valpovo - KK Slavonski Brod 1946 (ŠD Valpovo)
12.03.2016. 18:00KK Našice - KK Beli Manastir (ŠD Našice)
13.03.2016. 14:30KA Osijek - HKK Vukovar II (ŠD Jug II OS)
13.03.2016. 16:00KK Borovo II - KK Olimp Inspekt-ing (ŠD Borovo)

B-1 ženska liga Istok, 10. kolo

12.03.2016. 13:00KK Mursa - KK Slavonac (NSD Gradski vrt - mala dvorana)
12.03.2016. 16:00ŽKK Brod na Savi - KK Sedam (ŠD Vijuš SB)
13.03.2016. 15:00ŽKK Brod na Savi - KK Vinkovci (Sportska dvorana Brod)
11.03.2016. KK Vrijednosnice Osijek - Kk Đakovo 87:67

, 14. kolo

12.03.2016. 10:00KK Osječki sokol - KK Vrijednosnice Osijek (NSD Gradski vrt - mala dvorana)
12.03.2016. 14:00KK Borovo - KK Belišće (ŠD Borovo)
12.03.2016. 14:00KK Donji Miholjac - KK Beli Manastir (OŠ A. Harambašić)
13.03.2016. 10:00KA Osijek - KK Ilok (ŠD Jug II OS)

, 14. kolo

12.03.2016. 10:00Kk Vinkovci - HKK Vukovar (ŠD Ek. i trg. šk. I. Domca Vinkovci)
12.03.2016. 12:00KK Županja - KK Rekord Tim (ŠD Gimnazija Županja)
13.03.2016. 14:15KK Strmac - KK Požega (ŠD Nova Gradiška)
20.03.2016. 14:30Kk Đakovo - KK Slavonski Brod 1946 (SD Đakovo)